Radio Sázava Sleduj rádio SÁZAVA na facebooku Sleduj rádio SÁZAVA na Twitteru RSS kanál rádia Sázava Play.cz - rádio Sázava
Radio Sázava - Vaše hudební vlna Poslouchej rádio SÁZAVA - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách rádia SÁZAVA, dnes je neděle 20. dubna 2014 | Svátek má Marcela, zítra Alexandra  
 

15 nejčtenějších článků

Na stránkách Rádia SÁZAVA je právě 6 lidí
Ivan Hlas ve studiu rádia

Radio Sázava
Sázava vysílá bez reklam!
Od 1.1.2014 nezařazujeme do vysílání žádné reklamy! Všudypřítomná reklama obtěžuje posluchače všech komerčních rádií, přitom její cena klesla v posledních letech na naprosté minimum. Rádio Sázava je proto prvním rádiem v ČR, které ze svého vysílaní vypustilo laciné a obtěžující reklamy! Užijte si v roce 2014 naše vysílání zcela bez reklam!
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android
 Programové tipy:

Tipy na neděli:
Pravě moderuje Mezi 17 a 18 hodinou můžete na rádiu SÁZAVA poslouchat reprízu pravidelného pořadu Jendy Kulíka Country & Western expres. Více o pořadu, playlisty, atd. zde>>

 Klasické Menu
 
Celkem177544
Duben22260
Dnes438
Online6
Seo servis
TOPlist
Veselé rádiové velikonoce 2014 - Veselé rádiové velikonoce 2014COLOR Music Radio přeje všem posluchačům a příznivcům veselé velikonoce, co nejvíce správně mířených úderů (škoda přeci každé rány, která padne vedle :-) a také pochopitelně bohatou pomlázku. A nezapomeňte, že i o velikonocích je tu pro Vás Vaše COLOR Music radio.
Ivan Hlas hostem v ranním vysílání - Ve středu cca. od 9:00 hodin bude hostem v našem radiu Ivan Hlas. Povídat si budeme zejména o výročí Karla Kryla a akci "Zpívání u Karla", která proběhne již tento čtvrtek v 17:00 hodin v ul. Milady Horákové.
Velký dvojkoncert reggae kapel v Lucerně - ok 2014 je prý o možnosti realizovat své sny a tato akce je toho zářným důkazem. Devátého dubna proběhne v pražském Lucerna Music Baru velký dvojkoncert, který by rozhodně neměl ujít vaší pozornosti. Alespoň pokud nechcete minout jednu z nejlepších světových reggae kapel na její české premiéře!
Yasiin Bey aka Mos Def v Lucerně 27.3. - Dva týdny zbývají do pražské premiéry legendárního newyorského rappera, herce a aktivisty, který si říká Yasiin Bey aka Mos Def nebo taky Dante z Brooklynu. Zásadní událost, ať už máte rádi uvědomělý hip hop nebo ne, tohoto génia slova byste si v Lucerna Music Baru rozhodně neměli nechat ujít.
Nové posily ve vysílání Color Music rádia! - Do týmu moderátorů se připojili od března Lukáš Kolíbal, který si vzal na starost vysílání v pondělní dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin a Dj Fred, brazilský hudebník a historik, který žije v Evropě od roku 2002. Ten bude průvodcem odpoledního vysílání od 14:00 do 17:00 hodin.
Svět podle Majkla - změny a novinky - Radio -V- show Michaela Viktoříka běhá na COLOR Music Radiu již druhým rokem. A co si o tomto programu myslíte Vy, naši posluchači? Chtěli byste něco změnit? Máte nějaký nápad na změnu či zlepšení? Vaše názory nám napište do rádia a nebo hlasujte v naší anketě >>
5. ethnobááál, Anděl Music Club, So-15.3. - Po roce Vás opět zveme na 5.ročník pražského ethnobááálu, hudebně nejbarevnějšího festivalu, jež proběhne 15. března od 19. hodin v Anděl Music Clubu, v ulici Štefánikova 7, pouhých 30 metrů od stanice metra a tramvaje Anděl.
Cocoman vydává 1. dlouhohrající desku - Pražský zpěvák, producent, písničkář Cocoman funguje na domácí scéně už od roku 2002, teprve letos však vydává svoji první opravdovou dlouhohrající desku. Tu samozřejmě podpoří také turné, které se svou kapelou Solid Vibes na jaře odstartuje.
COLOR Music Radio - mobilní aplikace - COLOR Music Radio připravilo mobilní aplikaci pro Android a iOS. Momentálně jde o testovací verzi. Zkuste si stáhnout a napište nám, co Vám na aplikaci schází, či jak Vám aplikace vyhovuje. Zkušební verze aplikace pro Android je ke stažení v menu on AIR a nebo též zde>>
EBONY, hudební blok COLOR Music radia - Ještě více funku, soulu a R&B v novém hudebním bloku Ebony. Každý pátek od 19:00 hrajeme funk, soul, disco, R&B, hip-hop a další barvy a odstíny afroamerické hudby. Selekci plnou výrazných basových linek, dechů i syntetizátorů a silných vokálů především z uplynulých dekád připravuje Ivo Harvánek.
Poslechovost ve III. a IV. Q 2013 - Aktuální výsledky průzkumů poslechovosti Radioprojekt za období III. a IV. Q roku 2013 byly zveřejněny. Naše rádio si v tomto období opět trochu polepšilo. Za přízeň našim posluchačům děkujeme. Více info o výsledcích Radioprojekt naleznete zde>>
Playlist on-line na strankách COLOR radia - COLOR Music radio vyslyšelo četná přání našich posluchačů a připravilo software pro on-line zobrazování aktuální historie odehraných skladeb na našich stránkách. Okamžitě lze tedy dohledat v historii názvy skladeb, které právě hrály. Nastavena je historie pro posledních 7 dní.
Internetové připojení opět v pořádku - Dnes v 11:15 hodin bylo po několikadenním výpadku obnoveno internetové připojení a posluchači, kteří poslouchají naše rádio přes internet již mají tuto možnost opět funkční. Nově též portál play.cz přidal i možnost zobrazování názvů skladeb přímo na play.cz.
Hudební festival Songfest 2014 začíná - Hudební festival Songfest.cz 2014 již za dva týdny přivítá příchod čínského nového roku. Od 23. ledna do 8. února se uskuteční oslavy v devíti českých a moravských městech, včetně Prahy, Brna, Hradce Králové či Plzně.
European Reggae Contest začíná - V novém roce nám opět začíná nový ročník soutěže European Reggae Contest - registrace je již otevřená od prosince a kapely se mohou přihlašovat do 25. ledna. Více info se možná dozvíte i ve vysílání našeho rádia.
Home |  Program |  Mp3 |  Kontakt |  Diskuse |  Reklama |  WebLinks |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2013, prostřednictvím phpRS redakčního systému