HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je neděle 8. prosince 2019 | svátek má Květoslava, zítra Vratislav  

Jenda Kulík Jenda Kulík

Swingař, rocker, též alternativec, v neposlední řadě hudební sběratel a náruživý diskofil. Na českých rádiích patřím asi k nejstarším moderizátorům, nutno s tím trochu počítat. Pamatuji toho dost, léta šedesátá, beatlemánii, festival ve Woodstocku a o rádiu Luxembourg nemluvě i počátky privátního vysílání u nás počátku 90´let. Jak krásné doby to byly, selektorů nebylo. Mohu říci slovy Allana Aldrige, autora ilustrované knížky o Beatles: Že jsem byl, „mezi těmi, co to viděli“. To mě pochopitelně neopravňuje k tomu, abych dělal ramena, spíš naopak. Čas oponou trhnul. Ode mne uslyšíte bigboš, alternativu, jazz i zcela obyčejnou muziku pro radost. Hezký poslech a držte vlnu.
Pořady Jendy Kulíka - přehledně: (více na jeho samostatné stránce) zde>>

Milan Krčil

Od podzimu 2016 v Pardubickém studiu, od února 2017 v "celoplošném" vysílání. Milanova láska k rádiím se stala na plno praxí, v roce 2005 v Rádiu Profil Pardubice na marketingovém a posléze i studiovém oddělení (natáčení spotů) a moderování PR akcí. Následně v Rádiu OK Hradec Králové (dnes Rádio Blaník), poté Rádio Hey, následně ve vlastním projektu 1. nemocničního rádia v ČR, Rádia Pohoda, zaměřeného na rockový formát. A co miluji na rozhlasové práci? Vás, milé posluchače, radost z hudby, příjemných informací a písniček na přání, které Vás potěší.
Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 06:00-11:00, vždy z Pardubického studia.

Standa Čeněk

V radiu HEY od roku 2017. Aktuálně moderuje ranní blok v časech 6:00 - 9:00 hodin z pražského studia a připravuje pravidelný pořad "Playlist - aneb hudební novinky", resp. pořad "Stalo se právě dnes, aneb kalendárium".


Vysílání Standy Čeňka: (více na jeho stránce) zde>>


Jirka Basta

V radiu HEY od roku 2018. Aktuálně moderuje odpolední blok v časech 13:00 - 16:00 hodin ze studia v Havířově.


Vysílání Jirky BASTY: (více na jeho stránce) zde>>


Michael Viktořík

Na radiu HEY již cca. od roku 2013. Původně se svojí Show "Svět podle Michaela", která se přesunula na naše sesterské COLOR Music Radio. Aktuálně Michael připravuje Funk-Rokovou SHOW, kterou vysíláme v časech mezi 18:00 až 19:00 hodinou, vždy v pondělí a v repríze pak v pátek.


Více info o Michaelovi: (Wikipedia) více>> | Resp. též: zde>>


Ondřej Kroupa

Od prosince 2016 v radiu HEY v Rumburku. Okolo rádií se motám už od roku 1995 ale první vysílání bylo na rádiu Delta Mladá Boleslav v roce 1999 (Dnes rádio Kiss Delta ) kde jsem vysílal noční program. Po přestěhování do Rumburku jsem se věnoval od roku 2011 vlastnímu internetovému projektu Severočeské Radio, zaměřeného na zahraniční osmdesátá léta. Práce v rádiu je srdeční záležitost a na práci mám rád kontakt s posluchači.


Tomáš Rada

V radiu HEY od roku 2017. Sám o sobě: Jak jsem se dostal k moderování na rádiu HEY? Na tuhle otázku jsem stále nenašel odpověď, ale vím, že se moderování zařadilo mezi mé koníčky. Pár let ozvučuji a moderuji různorodé akce a také hraji v kapele.

Aktuálně připravuji speciální pořad Hudební výročí. V tomto pořadu se zaměřuji na významné události, které se stali v minulosti a nějakým způsobem ovlivnili hudební dění. Tento pořad můžete slyšet každou neděli, mezi 11. a 12. hodinou.
Více o pořadu Hudební výročí: zde>>

Jakub Melín

Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Radiu HEY připravuje speciální pořad New Wave, kde uslyšíte hlavně hudbu New Wave 80. let Pořad New Wave Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:


New Wave | Středa 01:00 - 02:00 h | Více o pořadu, playlisty: zde>>


Petr Gratias

Petr v Brněnském studiu připravoval a uváděl pořad Kytaroví hrdinové.
Pracoval jako autor a moderátor letech 2006 až 2009. Připravoval tematické pořady Rock Caffé a později Rock Antikvariát. Je orientován především na hudbu šedesátých a sedmdesátých let s poměrně širokým záběrem. Je autorem a spoluautorem knih Černý racek - o Oldřichu Veselém (Vakát 2009), V erbu Progres - o brněnské artrockové skupině (Jota 2014) a Decibely nad Brnem (Jota 2015).

více info o Petrovi, jeho pořadu a vysílacích časech: zde>>

Na stránkách HEY Radia je právě 7 lidí
 Klasické Menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android QR Code
 Písničky na přání:
Počet přístupů na naše www:
 
Celkem584709
Prosinec81474
Dnes94
Online7
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Radio |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2019, prostřednictvím phpRS redakčního systému