Radio Sázava Sleduj rádio SÁZAVA na facebooku Sleduj rádio SÁZAVA na Twitteru RSS kanál rádia Sázava Play.cz - rádio Sázava
Radio Sázava - Vaše hudební vlna Poslouchej rádio SÁZAVA - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách rádia SÁZAVA, dnes je sobota 19. dubna 2014 | Svátek má Rostislav, zítra Marcela  
 
PROGRAM POŘADY HUDBA SPECIÁLY RADIO
Týdenní programové schéma Rádia SÁZAVA (klikněte na název pořadu pro podrobné informace)
Rozpis pořadů a programu Rádia SÁZAVA na týden
  čas   pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
05-06 C&W expres Hannig-repríza
06:00 až 10:00 hodin | RANNÍ BLOK na rádiu SÁZAVA - živé moderované vysílání Po - Pá
06-07 moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok
07-08 Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV
08-09 moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok
09-10 moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok moder. blok
10:00 až 13:00 hodin | POLEDNÍ BLOK na rádiu SÁZAVA - hudební MIX + vybrané pořady
10-11 hudební MIX hudební MIX Nezoufalky hudební MIX hudební MIX Hannig-repr. Gramorevue
11-12 hudební MIX hudební MIX Nezoufalky hudební MIX hudební MIX hudební MIX hudební MIX
12-13 hudební MIX hudební MIX hudební MIX hudební MIX hudební MIX hudební MIX  
13-14 Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV Svět podle MV Hvězdy regionu hudební MIX
14:00 až 17:00 hodin | ODPOLEDNÍ BLOK na rádiu SÁZAVA - živé moderované vysílání Po-Pá
14-15 živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia    
15-16 živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia    
16-17 živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia živě ze studia C&W expres
17:00 až 19:00 hodin | PODVEČERNÍ BLOK na rádiu SÁZAVA - moderovaný blok popř. hudební speciály
17-18 Hannig-pořad Hvězdy regionu C&W expres
18-19 Rock&Roll Music
19:00 až 24:00 hodin | VEČERNÍ BLOK na rádiu SÁZAVA - hudební MIX, pořady a jejich reprízy
19-20     Full Time Rock OLDIES time C&W Express Rock Express Lennon-Dickins
20-21 Nebe a zem Gramorevue Full Time Rock OLDIES time C&W express Večer Colorowy Lennon-Dickins
21-22       C&W pokračuje Večer Colorowy  
22-23 Speciál pořad Hard ROCK Time Ethno Special Rock Music   Večer Colorowy
23-24   Hard ROCK Time   Extra Special Rock Music
00:00 až 05:00 hodin | NOČNÍ BLOK - Hudební MIX rádia SÁZAVA od půlnoci do časného rána
00-01     Nebe a zem Pes hraje jazz      
01-02   Hvězdy regionu   Gramorevue     Nebe a zem
02-03            
03-04       Hannig. repríza      
04-05            
Přejeme příjemný poslech vysílání rádia SÁZAVA

Na stránkách Rádia SÁZAVA je právě 7 lidí
Karel Kryl

Ivan Hlas ve studiu rádia

Radio Sázava
Sázava vysílá bez reklam!
Od 1.1.2014 nezařazujeme do vysílání žádné reklamy! Všudypřítomná reklama obtěžuje posluchače všech komerčních rádií, přitom její cena klesla v posledních letech na naprosté minimum. Rádio Sázava je proto prvním rádiem v ČR, které ze svého vysílaní vypustilo laciné a obtěžující reklamy! Užijte si v roce 2014 naše vysílání zcela bez reklam!
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android
 Programové tipy:

Sobotní programové menu:
Sobotní dopoledne na SÁZAVA rádiu vyplníme hudbou z celého světa a různými hudebními lahůdkami

 Klasické Menu
 
Celkem176850
Duben21566
Dnes243
Online7
Seo servis
TOPlist
Ivan Hlas hostem v ranním vysílání - Ve středu cca. od 9:00 hodin bude hostem v našem radiu Ivan Hlas. Povídat si budeme zejména o výročí Karla Kryla a akci "Zpívání u Karla", která proběhne již tento čtvrtek v 17:00 hodin v ul. Milady Horákové.
Velký dvojkoncert reggae kapel v Lucerně - ok 2014 je prý o možnosti realizovat své sny a tato akce je toho zářným důkazem. Devátého dubna proběhne v pražském Lucerna Music Baru velký dvojkoncert, který by rozhodně neměl ujít vaší pozornosti. Alespoň pokud nechcete minout jednu z nejlepších světových reggae kapel na její české premiéře!
Yasiin Bey aka Mos Def v Lucerně 27.3. - Dva týdny zbývají do pražské premiéry legendárního newyorského rappera, herce a aktivisty, který si říká Yasiin Bey aka Mos Def nebo taky Dante z Brooklynu. Zásadní událost, ať už máte rádi uvědomělý hip hop nebo ne, tohoto génia slova byste si v Lucerna Music Baru rozhodně neměli nechat ujít.
Nové posily ve vysílání Color Music rádia! - Do týmu moderátorů se připojili od března Lukáš Kolíbal, který si vzal na starost vysílání v pondělní dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin a Dj Fred, brazilský hudebník a historik, který žije v Evropě od roku 2002. Ten bude průvodcem odpoledního vysílání od 14:00 do 17:00 hodin.
Svět podle Majkla - změny a novinky - Radio -V- show Michaela Viktoříka běhá na COLOR Music Radiu již druhým rokem. A co si o tomto programu myslíte Vy, naši posluchači? Chtěli byste něco změnit? Máte nějaký nápad na změnu či zlepšení? Vaše názory nám napište do rádia a nebo hlasujte v naší anketě >>
5. ethnobááál, Anděl Music Club, So-15.3. - Po roce Vás opět zveme na 5.ročník pražského ethnobááálu, hudebně nejbarevnějšího festivalu, jež proběhne 15. března od 19. hodin v Anděl Music Clubu, v ulici Štefánikova 7, pouhých 30 metrů od stanice metra a tramvaje Anděl.
Cocoman vydává 1. dlouhohrající desku - Pražský zpěvák, producent, písničkář Cocoman funguje na domácí scéně už od roku 2002, teprve letos však vydává svoji první opravdovou dlouhohrající desku. Tu samozřejmě podpoří také turné, které se svou kapelou Solid Vibes na jaře odstartuje.
COLOR Music Radio - mobilní aplikace - COLOR Music Radio připravilo mobilní aplikaci pro Android a iOS. Momentálně jde o testovací verzi. Zkuste si stáhnout a napište nám, co Vám na aplikaci schází, či jak Vám aplikace vyhovuje. Zkušební verze aplikace pro Android je ke stažení v menu on AIR a nebo též zde>>
EBONY, hudební blok COLOR Music radia - Ještě více funku, soulu a R&B v novém hudebním bloku Ebony. Každý pátek od 19:00 hrajeme funk, soul, disco, R&B, hip-hop a další barvy a odstíny afroamerické hudby. Selekci plnou výrazných basových linek, dechů i syntetizátorů a silných vokálů především z uplynulých dekád připravuje Ivo Harvánek.
Poslechovost ve III. a IV. Q 2013 - Aktuální výsledky průzkumů poslechovosti Radioprojekt za období III. a IV. Q roku 2013 byly zveřejněny. Naše rádio si v tomto období opět trochu polepšilo. Za přízeň našim posluchačům děkujeme. Více info o výsledcích Radioprojekt naleznete zde>>
Playlist on-line na strankách COLOR radia - COLOR Music radio vyslyšelo četná přání našich posluchačů a připravilo software pro on-line zobrazování aktuální historie odehraných skladeb na našich stránkách. Okamžitě lze tedy dohledat v historii názvy skladeb, které právě hrály. Nastavena je historie pro posledních 7 dní.
Internetové připojení opět v pořádku - Dnes v 11:15 hodin bylo po několikadenním výpadku obnoveno internetové připojení a posluchači, kteří poslouchají naše rádio přes internet již mají tuto možnost opět funkční. Nově též portál play.cz přidal i možnost zobrazování názvů skladeb přímo na play.cz.
Hudební festival Songfest 2014 začíná - Hudební festival Songfest.cz 2014 již za dva týdny přivítá příchod čínského nového roku. Od 23. ledna do 8. února se uskuteční oslavy v devíti českých a moravských městech, včetně Prahy, Brna, Hradce Králové či Plzně.
European Reggae Contest začíná - V novém roce nám opět začíná nový ročník soutěže European Reggae Contest - registrace je již otevřená od prosince a kapely se mohou přihlašovat do 25. ledna. Více info se možná dozvíte i ve vysílání našeho rádia.
Color Radio od 1.1.2014 již bez reklam! - Vstupujeme do nového roku 2014 a naše rádio od 1.1.2014 vyřadilo ze svého vysílání reklamy. Užijte si proto poslech našeho rádia, které jako jediné rádio v ČR Vám tuto možnost nabízí. Hudba, hudba, hudba - bez zbytečných slov a hlavně zcela bez reklam. PF 2014.
Home |  Program |  Mp3 |  Kontakt |  Diskuse |  Reklama |  WebLinks |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2013, prostřednictvím phpRS redakčního systému